Buty vans authentic

images (2)
Marka Vans powstała w 1966 roku w Kaliforni, założona przez Paula Van Doren, który otworzył sklep połączony z fabryką obuwia. Pierwsze buty wykonywane były ręcznie na zamówienie. Dzisiaj marka Vans jest ulubioną marką skateboarderów, surferów i muzyków. Miłośnicy jazdy na deskorolce zawdzięczają firmie pierwsze na świecie buty skate przeznaczone konkretnie do jazdy właśnie na deskorolce. Z biegiem czasu do kolekcji butów dołączyły także ubrania, torby, plecaki i czapki.

Pierwszy model wypuszczony przez modną i dziś już kultową markę do dzisiaj jest ikoną stylu, który noszą mężczyźni i kobiety na całym świecie. Mowa o butach Vans authentic. Jest to jeden z najbardziej kultowych i rozpoznawalnych modeli jakie kiedykolwiek powstały. But ten wykonany jest z najlepszych materiałów i jest bardzo trwały, warto więc zainwestować w vansy, bo na pewno ponosimy je dłużej niż jeden sezon. Model authentic dostępny jest w wielu kolorach i ciekawych, oryginalnych wzorach. Każdy wśród nich znajdzie coś dla siebie.

Hej! Mam na imię Jadwiga i z zawodu jestem prawnikiem. Bardzo dużo osób przychodzi do mnie ze swoimi problemami z innymi ludźmi, wiec zauważyłam, ze jest to dość spory problem. Dlatego założyłam tego bloga, aby dzielić się z Wami wszelkimi niezbędnymi informacjami!